Ankara Matematik Özel Ders

Bir sınıftaki öğrencilerin hiçbiri aynı seviyede değildir matematik bilgisi ,matematik dersini öğrenme yöntemleri ,matematik dersini öğrenme hızları birbirinden farklıdır.Bütün öğrencilerin algılama yöntemleri farklıdır.

Özellikle kalabalık sınıf ortamları düşünüldüğünde öğrenci başına düşen zaman oldukça yetersiz olduğundan tam verimle öğrenmenin gerçekleşmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle öğrencinin başarı seviyesini üst düzeye çıkarmada, kendi seviyesine ve algısına göre Matematik Özel Ders alması en etkili yoldur.

Birebir dersin en önemli özelliği öğrencinin anında dönüt bulabilmesidir. Ders süresi boyunca öğretmen tamamen öğrenciye odaklanır, anlaşılmayan kısımlar anında tekrar edilerek yeni çözüm yolları üretilir. Geriye dönük tekrar yapılabilir, eksik ve yanlış kavramlar düzeltilebilir.

Bunların yanı sıra sınıf ortamı, alanında uzman olmayan öğretmenler, öğretmen mazeretleri, yönetim sıkıntıları gibi öğrencinin öğrenmesinde olumsuzluk oluşturabilecek etkenleri birebir matematik özel ders ile sıfıra indirebilirsiniz. Birebir özel derste öğretmen dersin tüm zamanını ve tüm enerjisini yalnızca sizin için harcar.

Matematik özel ders alanında başarılı olabilmek için önce öğrenciyi tanımak gerekir.Bunun için ilk önce Matematik özel ders almak isteyen öğrencinin matematikten ne bildiğine ve eksiklerine bakıyoruz.Daha sonra birkaç konuyu farklı yöntemlerle anlatarak öğrencinin matematik dersini en hızlı ve kalıcı olarak öğrenebileceği yöntemi belirliyoruz